Lifestyle

Jak podniecić kobietę? Co najbardziej pobudza kobiety?

Każdy mężczyzna chciałby podniecać kobiety w taki sposób, aby wręcz oszalały na jego punkcie. Dlatego niejeden z nich zastanawia się nad skutecznymi sposobami na wyjątkowe podniecenie swojej partnerki. Zatem jak rozpalić kobietę?

Jak podniecić kobietę słowami?

Nie tylko dotykiem można podniecić kobietę. Można również zrobić to samymi słowami. Ważne jest bowiem, aby skutecznie pobudzić wyobraźnię przedstawicielki płci przeciwnej. Te nie są bowiem aż takimi wzrokowcami jak mężczyźni. Kobiety lubią marzyć i wyobrażać sobie pewne sytuacje. Słowa najlepiej nadają się do tego, aby pobudzić damską wyobraźnię. 

Jakie słowa działają na kobietę? Przede wszystkim takie, które oddziałują na jej wyobraźnię. Ważne, aby dokładnie opisywały daną sytuację, dlatego mężczyzna powinien używać jak najwięcej drobnych szczegółów. Im ich więcej, tym lepiej. Co ważne, słowa do podniecenia kobiety wykorzystać można zarówno podczas rozmowy na żywo, jak i w trakcie konwersacji przez czat bądź za pośrednictwem wideo. Taką formę komunikacji warto zastosować, jeśli na wieczór zaplanowana zostało spotkanie. Już od rana mężczyzna może wysyłać swojej wybrance podniecające opisy. Tu trzeba dodać, że tworząc takie opisy, warto używać trybu rozkazującego, np. „poczuj” czy „zobacz”, oczywiście, jeśli ukochana nie ma nic przeciwko. Ważne jest także stosowanie przymiotników.

Jak podniecić kobietę w łóżku?

Czas na kilka wskazówek dotyczących tego, jak skutecznie podniecić kobietę w sypialni. Bardzo ważna jest oczywiście gra wstępna. Najlepiej sprawdzą się tu wyjątkowe pieszczoty. Gdzie dotykać kobietę? W trakcie gry wstępnej warto zająć się takimi częściami ciała, jak szyja, kark, barki i oczywiście usta. Ważne, aby w trakcie zabawy najważniejsza była właśnie partnerka. Podczas gry wstępnej wykorzystać można nie tylko dotyk dłoni czy pocałunki. Kobietę pieścić można także piórkiem bądź kostką lodu. To z pewnością jeszcze bardziej urozmaici grę wstępną. 

Co podnieca kobiety poza wymienionymi czynnościami? Podczas gry wstępnej nie powinno się od razu dotykać części intymnych kobiety. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest najpierw pieścić inne partie ciała, a dopiero na końcu przejść do najbardziej wrażliwych punktów. Wtedy kobieta będzie już odpowiednio podniecona i efekt jeszcze bardziej się wzmocni. Dotykając części intymne, szczególną uwagę poświęcić trzeba łechtaczce. Należy ją delikatnie pieścić palcami bądź językiem.

Jak podniecić kobietę zapachem?

Zastanawiając się nad tym, co najbardziej podnieca kobiety, nie można zapomnieć także o samym zapachu. Trzeba bowiem wiedzieć, że nawet woń posiada niezwykłą moc kuszenia. Warto wykorzystać odpowiednie afrodyzjaki, których zadaniem jest pobudzenie zmysłów. Co konkretnie można zastosować? Mogą być to perfumy z dodatkiem wanilii, drzewa sandałowego bądź piżma.

Połączenie dobrze dobranych słów, wyjątkowego zapachu i przyjemnego dotyku to najlepsza recepta na to, aby skutecznie podniecić kobietę. Warto stosować się do tych zaasad – wówczas można być niemal pewnym odniesienia sukcesu.

Sprawdź też inne artykuły