Lifestyle

Jak można poderwać dziewczynę – sposoby na podryw

Większość osób marzy o poznaniu swojej drugiej połówki. Kroczenie przez życie z kimś bliskim u boku, kto Cię rozumie, wspiera i z kim możesz dzielić zarówno radości jak i smutki jest czymś wyjątkowym. Abyś jednak mógł tego doświadczyć, musisz najpierw poznać tę właściwą osobę i sprawić, byś zapadł jej w pamięć. Jak można poderwać dziewczynę? Poniżej znajdziesz kilka sprawdzonych sposobów, które pomogą Ci oczarować tą jedyną!

Zdobyć wszystkie potrzebne informacje

Pierwszą podstawową zasadą jest właściwe zachowanie. Gdy przedstawicielka płci pięknej zawróciła Ci w głowie, pragniesz spędzać z nią jak najwięcej czasu i zrobić wszystko, co w Twojej mocy, by odwzajemniła Twoją fascynację. Nie przesadzaj jednak, gdyż odniesiesz przez to zupełnie odwrotny efekt i zostaniesz odebrany jako nachalny.

W miarę możliwości zasięgnij informacji na temat obiektu swoich westchnień. Zainteresowania, hobby, praca zawodowa, ulubione miejsca i restauracje – to niezwykle cenne dane, które pomogą Ci we właściwym prowadzeniu rozmowy czy zaproponowaniu idealnych lokalizacji randek. Zyskasz dzięki temu w oczach wybranki swego serca i będziesz wiedział, gdzie warto się pojawiać. Niezawodny sposób na podryw dziewczyny? Uracz ją komplementem w dobrym guście i zaproponuj spędzenie odrobiny czasu sam na sam, na przykład wybierając się do kina lub na kolację. Nie zaszkodzi wręczenie przy tym małego drobiazgu, którym może być bukiet kwiatów lub coś słodkiego.

Gdy zastanawiasz się jak ją poderwać, postaw na eksponowanie swoich atutów i prezentowanie mocnych stron. Kiedy spotkacie się na siłowni, podziel się z nią kilkoma cennymi radami i trikami, które pozwolą jej ćwiczyć bardziej efektywnie, bądź dokonaj małego pokazu swoich umiejętności. Następnie zaproponuj, że chętnie zobaczysz się z nią ponownie, dzięki czemu będziecie mogli wymienić się innymi wskazówkami i kontynuować rozmowę na temat sportu. Zaimponujesz jej i zwiększysz swoje szanse. Nie wiesz jaki sposób na podryw będzie najlepszy, gdy wpadła Ci w oko dziewczyna zauważona w księgarni? Poleć jej coś godnego przeczytania! Przedstaw kilka propozycji książek, które ostatnio przypadły Ci do gustu, zapytaj o jej ulubionych autorów i gatunek literacki a na koniec dodaj, że chętnie z nią jeszcze podyskutujesz, ale w nieco bardziej klimatycznym miejscu. Sukces gwarantowany!

Kreatywne podejście kluczem do sukcesu

Zabiegając o względy dziewczyny, warto wykazać się kreatywnością. Możesz wręczyć jej podarunek z dołączoną do niego notatką, poprzez którą w intrygujący sposób zaprosisz ją na randkę. Rozpocznij rozmowę od nieco nietypowego hasła, bądź zdania tak, by wzbudzić jej ciekawość. To szczególnie ważne zwłaszcza wtedy, gdy szukasz swojej drugiej połówki, korzystając z serwisów internetowych i aplikacji randkowych. Tam konkurencja jest na tyle duża, że trzeba dołożyć wszelkich starań ku temu, by wyróżnić się spośród innych kandydatów. Sposoby na podryw działają najlepiej kiedy są dobrze przemyślane, dlatego miej to na uwadze, przystępując do działania.

Sprawdź też inne artykuły