Lifestyle

Dlaczego mężczyźni nie znoszą Tindera?

Randkowanie za pomocą specjalnych aplikacji jest bardzo modne i z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Wiele osób ceni sobie taką formę poznawania ludzi, ponieważ jest to wygodne i szybkie. Mimo wszystko wielu mężczyzn deklaruje, że nienawidzi najpopularniejszej platformy, czyli Tindera – dlaczego?

Tinder – opinie mężczyzn

Zarejestrowanie się na portalu randkowym jest bardzo proste, choć wymaga odrobiny kreatywności – suche informacje raczej nikogo nie zainteresują, warto stworzyć ciekawy opis. I tutaj dla wielu mężczyzn pojawia się problem, ponieważ nie do końca wiedzą, co mają w takim miejscu zawrzeć. Co więcej, warto również udostępnić korzystne zdjęcie, a to również nie lada wysiłek. Mężczyźni zdecydowanie wolą poznawać się na żywo, zwykłe pisanie nie daje im satysfakcji, a ciągłe powtarzanie tych samych pytań o zainteresowania, studia czy pracę – to po prostu nuda. Szczególnie Panowie, którzy szukają stałego związku, nie odnajdują się na tej platformie, gdyż zdecydowanie łatwiej tam o niezobowiązujące relacje. Panowie uwielbiają ten dreszczyk emocji, który towarzyszy rozmowie z nowo poznaną osobą, więc zazwyczaj chcą od razu umówić się na spotkanie, co niekoniecznie spotyka się z aprobatą drugiej strony.

Tinder – dziewczyny często traktują jako sposób na nudę. Spora część kobiet woli taką formę nawiązywania kontaktu, gdyż wiedzą, że jeśli tylko ktoś im się nie spodoba, mogą po prostu przestać odpisywać. Kobiety często obawiają się spotkań na żywo z nieznanymi mężczyznami, co jest oczywiście słuszne, ponieważ nigdy nie wiemy, na kogo trafimy. Za pomocą Tindera mogą tylko wymieniać się wiadomościami, obejrzeć social media danej osoby i dopiero po pewnym czasie zdecydować się na realne spotkanie.

Tinder – czy warto?

Tinder – opinie na temat tej platformy są bardzo podzielone. Weryfikacja informacji online jest na bardzo niskim poziomie, więc możemy trafić na osobę, która posługuje się nieprawdziwymi danymi czy wykorzystuje zdjęcia kogoś innego. Gdy okazuje się, że przez kilka miesięcy pisaliśmy z danym człowiekiem, a później odkrywamy, że to zupełnie ktoś inny, wówczas jest to dla nas ogromne rozczarowanie. Co więcej, dla wielu osób korzystanie z Tindera to pewnego rodzaju desperacja, więc gdy tylko my założymy tam konto, może się to stać powodem do śmiechu dla naszych znajomych czy rodziny.

Tinder – online możemy oczywiście spotkać nie tylko osoby podszywające się pod innych. Wiele par znalazło tam idealnego partnera, z którym tworzą perfekcyjny, wieloletni związek. Często zdarza się również tak, że dzięki Tinderowi rozwijają się świetne przyjaźnie, nie musimy ograniczać się wyłącznie do poszukiwania partnera życiowego. Tinder to również znakomita zabawa dla osób, które poszukują nowych znajomości, np. po przeprowadzce do nowego miasta. Nie jest trudno znaleźć tam kogoś, kto z chęcią wyskoczy z Tobą na imprezę lub spacer. Zawsze jednak należy zachowywać ostrożność – w Internecie bardzo łatwo jest zachowywać anonimowość, przedstawiać siebie z zupełnie innej strony i pokazywać wyłącznie szlachetne zamiary, na żywo może być już zdecydowanie gorzej.

Sprawdź też inne artykuły

More in:Lifestyle

1 Comment

  1. Takiego artykułu szukałem – wszystko w nim jest

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.