Hobby

Gdzie oglądać filmy za darmo?

Oglądanie filmów pod ulubionym kocem z kubkiem herbaty to idealne zajęcie na jesiennie i zimowe wieczory. Często jednak wybrane strony oczekują od nas zapłaty za konkretny film lub wymagają wykupienia abonamentu. Możemy jednak ominąć opłaty, ponieważ są strony do oglądania filmów za darmo.

Gdzie oglądać filmy online?

Platformy, takie jak Netflix czy HBO GO są perfekcyjnym wyborem, ponieważ znajdziemy tam mnóstwo filmów, nawet tych, które dopiero weszły do kin. Strony te są ciągle aktualizowane, więc możemy być na bieżąco z naszym ulubionym serialem lub kolejnymi częściami filmu. Są one płatne, jednak często pojawiają się oferty w postaci jednego, a nawet trzech miesięcy darmowych w ramach próby – po tym okresie nie musimy decydować się na wykupienie abonamentu. Co ciekawe, dana promocja nie łączy się z telewizorem, a z kartą płatniczą, dzięki czemu możemy przykładowo po wykorzystaniu pierwszej wersji próbnej, skorzystać z karty partnera lub kogoś z rodziny.

Filmy online za darmo bez rejestracji

Wspomniane wyżej platformy wymagają podania podstawowych danych oraz udostępnienia informacji dotyczących karty płatniczej, a nie każdy chce się tym dzielić w Internecie. Wiele filmów możemy znaleźć w serwisie YouTube, gdzie nie musimy się rejestrować, ani uiszczać żadnych opłat. Inne strony internetowe to np. CDA, Kinoman, Fili, Zalukaj, Alltube, Solarmovie, Putlockers czy Freedisc. Mamy tam naprawdę szeroką ofertę filmów i seriali w różnych wersjach językowych, z napisami, lektorem lub dubbingiem. Świetnym miejscem do wyszukiwania darmowych filmów jest strona Szukajka.pl, gdzie wpisujemy tytuł danej produkcji, a strona pokazuje nam różne inne platformy, gdzie dany film możemy obejrzeć. Dzięki niej nie musimy przeszukiwać wszystkich możliwych stron, ponieważ ona wykonuje tę czynność za nas – proces poszukiwania zostaje ułatwiony i skrócony.

Strony z filmami za darmo często są pełne najróżniejszych reklam i warto zwracać uwagę na to, co klikamy, ponieważ może zdarzyć się sytuacja, że ściągniemy wirusa na nasz komputer. Najlepiej jest dokładnie zastanowić się nad tym, gdzie oglądać filmy, ponieważ bezpieczniejsze wydaje się skorzystanie ze sprawdzonych platform, nawet jeśli są płatne. Co więcej, płatne strony oferują nam filmy szybciej i w wyższej jakości.

Oglądając filmy na oficjalnych stronach, wspieramy przede wszystkim twórców oraz całą kinematografie. Wiadome jest, że czasem chcemy zaoszczędzić, jednak niekoniecznie musimy decydować się na każdorazowe kupowanie pojedynczego filmu. Najbardziej opłacalne jest wykupienie abonamentu miesięcznego, który polega na tym, że dana platforma pobiera z naszej karty wyznaczoną kwotę co miesiąc, więc jest to tak naprawdę wliczone do stałych opłat, a my prawdopodobnie nawet nie będziemy zwracali na to uwagi, gdyż zazwyczaj są to niewielkie opłaty. Jeśli mieszkamy z partnerem lub współlokatorami, wówczas najlepiej jest podzielić daną opłatę, są to naprawdę groszowe sprawy, gdy z jednego abonamentu korzystają przykładowo 4 osoby.

Sprawdź też inne artykuły